10-miestna záhradná vírivka Jacuzzi M-Spa 310 - 294x193x98cm | Dizajn a elegancia do vašej kúpelne | Renovuj.sk
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia: 8:00-16:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
dorucenie-v-ramci-sr-a-cr

Doručenie v rámci SR a ČR

Tovar vám doručíme nielen v rámci celého Slovenska, ale aj do Českej republiky.


dorucenie-v-ramci-sr-a-cr

Garancia najnižších cien

Nie sme veľká firma s množstvom zamestnancov, preto vám vieme zaručiť naozaj výhodné ceny. Ak ste niekde našli výhodnejšiu ponuku, ozvite sa nám, pripravíme ešte lepšiu.


dorucenie-v-ramci-sr-a-cr

Vlastná doprava grátis

Pri objednávke drahších tovarov Vám ich dovezieme vlastnou dopravou, aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť.

U nás nakupujete bez obáv:


doveryhodna-firma-certifikat
Tento e-shop je certifikovaný.
najnakup-certifikat
overeny-shop-certifikat
 1. Úvod
 2. Záhradné vírivky - Jacuzzi
 3. 10-miestna záhradná vírivka Jacuzzi M-Spa 310 - 294x193x98cm

10-miestna záhradná vírivka Jacuzzi M-Spa 310 - 294x193x98cm

 • Novinka
 • Doprava ZADARMO

Vírivky poskytnú úľavu pre telo, dušu a myseľ a umožnia vám tak vytvoriť skutočnú relaxačnú zónu v domácich podmienkach. Preto vám odporúčame oboznámi... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
7 428,00 €
6 190,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:M-spa 310
 • Kompletné špecifikácie
 • Parametre
 • 10-miestna záhradná vírivka Jacuzzi M-Spa 310 - 294x193x98cm
  10-miestna záhradná vírivka Jacuzzi M-Spa 310 - 294x193x98cm
  Nie je skladom
  7 428,00 €
  6 190,00 € bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Vírivky poskytnú úľavu pre telo, dušu a myseľ a umožnia vám tak vytvoriť skutočnú relaxačnú zónu v domácich podmienkach. Preto vám odporúčame oboznámiť sa s našou ponukou záhradných víriviek SPA, ktoré umožnia regeneračný, teplý kúpeľ ako v profesionálnom rekreačnom stredisku.

Odporúčame celoročné SPA kúpele, ktoré sú umiestnené na záhrade alebo na terase a umožňujú vám príjemnú masáž v lete aj v zime. 

Akryl z USA

Každá záhradná vírivka M-Spa v našej ponuke má povrch vyrobený z kvalitného amerického akrylu. Povrch vane je pokrytý 100% akrylom bez akýchkoľvek prísad, ktorý zabráni jej znehodnoteniu aj po 10 rokoch a je veľmi odolný voči akýmkoľvek škrabancom. Hrúbka akrylátu v našich vaniach je dokonca niekoľkonásobne väčšia ako u ostatných vaní na trhu. Farbu akrylu, rovnako ako krytu, je možné zvoliť z tabuľky farieb.

Trysky

Trysky sú vďaka tejto aplikácii zaliate do akrylu, keď ležíte vo vani, neľahnete si na trysky (ako je to u väčšiny typov týchto víriviek), ale na akrylát. Počas hydromasáže neublížia telu, čo zaručuje 100% spokojnosť s kúpeľom.

Trysky vo vani sú pokryté chrómom. Nemusíte sa preto obávať, že by tieto trysky boli pokryté vodným kameňom. Každá vodná tryska má prevzdušňovaciu funkciu, ktorá spočíva v pridávaní vzduchu do vodného systému, čo zvyšuje výkon vodnej masáže. Prevzdušňovanie je možné plynulo nastaviť pomocou gombíka.

Väčšinu vodných trysiek je možné vypnúť, čo vám umožňuje ľubovoľnú manipuláciu s tým, ktoré časti tela masírovať a akou silou. Trysky nachádzajúce sa vo vírivkach M-Spa sú rotačné, smerové a bodové.

Ovládanie BALBOA

Panel BALBOA ovláda všetky funkcie vo vani, od spustenia čerpadiel, ozonizácie, osvetlenia až po ohrievač. Je to spoločnosť z USA, ktorá vyrába najkvalitnejšie diely pre vírivky vrátane ovládača, ktorý je úplne bezporuchový a odolný voči vandalom. Regulátor má dva nezávislé režimy ohrevu vody, to znamená, že môžete ľahko manipulovať s teplotou vody podľa svojich potrieb. Po naprogramovaní príslušného filtračného cyklu naštartuje obehové čerpadlo, ktoré prechádza vodou cez filtre a dezinfikuje ju.

Ovládač BALBOA je možné rozšíriť o wifi modul, ktorý vám umožní ovládať vírivku pomocou aplikácie v telefóne.

Naše vane sú vybavené prietokovým ohrievačom vody s výkonom 3 000 W. Vďaka nemu môžete nielen zvýšiť teplotu vody, ale aj udržať ju na konštantne vysokej úrovni. Pri používaní vírivky je ohrievač nepostrádateľným zariadením.

Konštrukcia je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Celá vaňa je založená na stabilnom ráme z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu má vaňa silnú a odolnú podpernú základňu, čo je pre väčšie vane veľmi dôležité. Hmotnosť takýchto víriviek je od 250 kg až do 1 500 kg, vrátane hmotnosti vody a osôb. Je to pomerne veľká hmotnosť, ktorá si vyžaduje pevnú oporu, a preto je dobrá konštrukcia vane taká rozhodujúca.

Vedľa obehového čerpadla a ohrievača sú inštalované dva guľové ventily, ktoré je možné v prípade poruchy daného dielu vypnúť a vymeniť bez nutnosti vypúšťania vody z vane.

Rozdeľovače a čerpadlá majú ďalšie potrubia, ktoré sú spojené s odtokom. Pri vypúšťaní vody z vane steká voda zo všetkých potrubí samospádom a čerpadlami bez toho, aby bolo potrebné vypúšťať a rozoberať čerpadlá.

Generátor ozónu je špeciálny program, ktorý sterilizuje vodu tak, aby bola vaňa aj voda čistá. Je to nový a rýchly spôsob odstraňovania baktérií, rias a pod. Vodu nie je potrebné meniť ani po 6 mesiacoch.

UV lampa

Do víriviek je možné inštalovať UV lampu na úpravu vody. Ako sterilizátory odstraňujú škodlivé látky z vody a eliminujú vírusy a baktérie. Vďaka ich použitiu môžete získať mimoriadne čistú vodu. Vlastnosti UV žiaroviek na vodu ich robia použiteľnými všade tam, kde je potrebné použiť čistú vodu. Kombinácia UV lampy s generátorom ozónu poskytuje systém, ktorý nevyžaduje použitie chemikálií na udržiavanie čistej vody vo vírivke.

Dno je vyrobené z polyméru a bolo odliate vcelku. Doska je naopak navrhnutá tak, aby poskytovala izoláciu od zeme, vlhkosti a poveternostných podmienok. Dno, plášť a úplná izolácia vytvárajú niečo ako termosku, odvod tepla trvá veľmi dlho, čo má za následok nízku spotrebu elektrickej energie.

Schody

Pre vane, ktoré nie sú zapustené, je možné zakúpiť schody vo farbe krytu. Sú vyrobené z rovnakého materiálu ako kryt.

Termokryt

Pre každú vírivku máme termokryt vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Termokryt dopĺňa vaňu, ktorý ju uzatvára a nespôsobuje tepelné straty do okolia.

Plná izolácia víriviek je vyrobená z polyuretánovej peny, celá vaňa je pokrytá hrúbkou od asi 15 mm do 30 mm, plášť a dno sú asi 10 mm až 15 mm, čo zabraňuje tepelným stratám, vďaka čomu je spotreba ohrievača znížená na minimum.

Kryt

Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného plastu odolného voči poveternostným vplyvom. Slnečné svetlo neodfarbí farbu krytu. Máme rôznu škálu farieb, ktorú je možné zvoliť z dostupnej šablóny.

Izolačné normy pre vonkajšie vírivky M-Spa:

Izolácia vane z polyuretánovej peny má hrúbku asi 15 až 30 mm.

Rám krytu je vyrobený z dreva a samotný kryt je vyrobený z vysoko kvalitného plastu (hrúbka izolácie 30 mm na prvkoch krytu).

Celý kryt so spodnou časťou je izolovaný polyuretánovou penou s hrúbkou asi 10 - 15 mm.

Tepelný snímok zhotovený v zime pri teplote asi -6 ° C. Vírivka naplnená vodou, pripravená na použitie, vonkajšia teplota termokrytu a krytu okolo 0 ° C. To svedčí o nízkych tepelných stratách.

Čerpadlá a ohrievač dodávajú vírivke teplo a znižujú množstvo tepla dodávaného do vane, čo znižuje spotrebu elektrickej energie.

Izolácia dna vane polyuretánovou penou je účinnejšia a dodáva okoliu menej tepla ako pena s tepelnoizolačnou fóliou dostupnou od konkurencie. Pena s tepelnoizolačnou fóliou nevyplní všetky medzery, ako je to v prípade polyuretánovej peny, ktorá pevne vyplní každý voľný priestor, vďaka čomu neuniká teplo vody z vírivky.

 

Osvetlenie

Ako jediná spoločnosť na trhu ponúkame vo svojich vaniach zväzky optických vlákien a podvodné osvetlenie v 7 rôznych farbách. Čo sa týka kvality, optické vlákna sú určite lepšie ako LED svetlo, sú úplne bezporuchové a svietia jasnejším svetlom. Tieto svetlá sú dokonalým riešením pre úžasný zážitok a vytvárajú tú správnu atmosféru pri kúpaní. Naše osvetlenie plynulo mení farby alebo je možné si akúkoľvek farbu nechať, čo vám ešte viac spríjemní hydromasáž. Farebné typy: červená, modrá, žltá, zelená, oranžová, fialová a biela.

Terapia farbami je nekonvenčná liečebná metóda, ktorá vystavuje zrak daného človeka farbám, ktoré upokojujú, uvoľňujú alebo stimulujú. Ak ste obklopení rôznymi farbami, môžete mať viac energie a optimizmu.

MicroSilk fukncia za príplatok

MicroSilk® je zariadenie, ktoré nasycuje vodu mikro bublinami. Systém funguje nasledovne: obehové čerpadlo nasáva vodu a mieša ju so vzduchom. Potom rozkladá čiastočky vzduchu na mikrobublinky, ktoré prenikajú hlboko do pokožky a odstraňujú odumretú pokožku. Keď je MicroSilk® zapnutý, voda sa sfarbí do biela ako „mlieko“. Funkciu omladenia pokožky zabezpečujú mikrobublinky, ktoré vďaka svojim vlastnostiam zanechávajú pokožku hladkú ako hodváb. Čerpadlo MicroSilk® sa ovláda samostatným tlačidlom. Túto funkciu je možné prispôsobiť akejkoľvek vírivke M-Spa. V cene je uvedené zariadenie + inštalácia. Keď je perličkový kúpeľ aktívny, nemôžete zapnúť vodnú alebo vzduchovú masáž.

Vodné trysky: 11 ks vrátane:

 • Vodné trysky (3,5 "): 10 ks
 • Vodné trysky (5 "): 1 ks 

VÝHODY HYDROMASÁŽE:

Hydromasáž prináša výhody nielen pre vaše telesné zdravie, ale aj pre vašu duševnú stránku. Vaše telo príjemne zrelaxuje a popri tom necháte oddychovať vašu myseľ.

Počas pobytu v hydromasážnej vani váš parasympatický nervový system produkuje väčšie množstvo hormónov, ktoré dovolia vášmu telu zrelaxovať a zmierňujú príznaky spôsobené stresom počas dňa. Navyše, tlak masáže stimuluje produkciu endorfínov, ktoré u vás navodzujú pocity pokoja a relaxácie. Kúpeľ v horúcej vode taktieť napomáha k zlepšeniu spánku a bojuje proti príznakom nespavosti.

Hydromasážna vaňa ponúka benefit taktiež v oblasti telesného zdravia. Uvoľňujú dýchacie cesty, zlepšujú periférny obeh . Mnoho ďalších štúdií preukázalo účinky hydroterapie na bolesť. Samotná masážna terapia bola tiež zavedená ako doplnková metóda liečby bolesti kolien, krížov, krku a ramien.

ĎALŠIE MOŽNOSTI:

 1.  Iná farba: 749€ 
 2.  Púzdro + úplné zateplenie: 1759€
 3.  Schody: 225€
 4.  Tepelné pokrytie: 1049€
 5.  Základná izolácia umývadla: 499€
 6.  UV lampa: 749€
 7.  Panel Balboa touch ST3: 619€
 8.  Modul Balboa Wi-Fi: 499€
 9.  Bluetooth Balboa + 2 reproduktory: 879€
 10.  Funkcia Microsilk: 2259€

!AKTUÁLNE AKCIE!

 1.  Farba: 499€
 2.  Púzdro + úplná izolácia: 1128€
 3.  Schody: 1€
 4.  Tepelné pokrytie: 499€
 5.  Základná izolácia umývadla: 1€
 6.  UV lampa: 499€
 7.  Balboa dotykový panel ST3: 375€
 8.  Modul Balboa Wi-Fi: 375€
 9.  Bluetooth Balboa + 2 reproduktory: 749€
Parametre
VýrobcaM-Spa
Rozmer2940×1930×980mm
Farbabiela
Povrchakryl
Počet miest10
osvetlenieÁno
Vodné čerpadlo2 HP / 1,5 kW
Napájanie380 V/50-60 Hz
Sterilizácia ozónománo
Konštrukcianehrdzavejúca oceľ
Trysky zapustené v akryleáno
Ovládací panelBALBOA
Vodné trysky11 ks
Obehové čerpadlo0,35 HP / 0,25 kW
Vzduchové trysky12 ks
Vzduchové čerpadlo0,7 kW
Ohrievač3 kW
Vodný filter1 ks
Tovar zaradený v kategóriách
Spolupracujeme s:
aquatek
arttec
besco
corsan
grohe
hydrosan
kerra
rea
massi
mereo
omnires
radaway
 

Na vašom názore záleží

Facebook

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Pricemania.sk – Porovnanie cien

Platobné metódy: 

 apple pay  maestro  visa

Kontakt
Andrej Liktor - zákaznícky servis
Po - Pia: 8:00-16:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk