M-SPA - Záhradná vaňa s hydromasážou 220 x 220 x 93 cm | Dizajn a elegancia do vašej kúpelne | Renovuj.sk
Vážení zákazníci. Dovoľujeme si vás upozorniť, že z dôvodu covid-19 krízy sa dodacie doby niektorých našich dodávateľov predlžujú a nie je v našich silách to žiadnym spôsobom ovplyvniť. Prosíme vás preto o toleranciu a strpenie. #smevtomspolu
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia: 8:00-16:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
dorucenie-v-ramci-sr-a-cr

Doručenie v rámci SR a ČR

Tovar vám doručíme nielen v rámci celého Slovenska, ale aj do Českej republiky.


dorucenie-v-ramci-sr-a-cr

Garancia najnižších cien

Nie sme veľká firma s množstvom zamestnancov, preto vám vieme zaručiť naozaj výhodné ceny. Ak ste niekde našli výhodnejšiu ponuku, ozvite sa nám, pripravíme ešte lepšiu.


dorucenie-v-ramci-sr-a-cr

Vlastná doprava grátis

Pri objednávke drahších tovarov Vám ich dovezieme vlastnou dopravou, aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť.

U nás nakupujete bez obáv:


doveryhodna-firma-certifikat
Tento e-shop je certifikovaný.
najnakup-certifikat
overeny-shop-certifikat
 1. Úvod
 2. Záhradné vírivky - Jacuzzi
 3. M-SPA - Záhradná vaňa s hydromasážou 220 x 220 x 93 cm

M-SPA - Záhradná vaňa s hydromasážou 220 x 220 x 93 cm

Každá záhradná vaňa v našej ponuke má umývadlo vyrobené z kvalitného amerického akrylu. Povlak vaní je 100% akryl bez akýchkoľvek prísad, ktorý zabrán... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
9 714,00 €
8 095,00 €
bez DPH
Číslo produktu:MSPA1813
Kompletné špecifikácie

Každá záhradná vaňa v našej ponuke má umývadlo vyrobené z kvalitného amerického akrylu. Povlak vaní je 100% akryl bez akýchkoľvek prísad, ktorý zabráni jeho zašpineniu aj po 10 rokoch a je veľmi odolný voči akémukoľvek poškriabaniu. Hrúbka akrylátu v našich vaniach je dokonca niekoľkonásobne väčšia ako povlaky ostatných vaní na trhu. Farbu akrylu, rovnako ako plášť, je možné vybrať z farebnej schémy.

Trysky

Trysky sú vďaka tejto aplikácii zapustené do akrylátu, keď ležíte vo vani, neležíte na tryskách (ako je tomu u väčšiny tohto typu vaní), ale na akryle. Pri hydromasáži nepoškodia telo, čo má za následok 100% spokojnosť s kúpeľom.

Trysky vo vani sú pokryté chrómom. Nemusíte sa báť, že sa trysky zanesú vodným kameňom. Každá vodná tryska má funkciu prevzdušňovania, ktorá spočíva v pridaní vzduchu do vodného systému, čo zvyšuje silu vodnej masáže. Prevzdušnenie je možné plynulo nastaviť pomocou gombíka.

Väčšinu vodných trysiek je možné vypnúť, čo vám umožní voľne manipulovať, ktoré časti tela masírovať a akou silou. Dýzy nachádzajúce sa v kúpeľoch SPA sú rotačné, smerové a bodové.

Ovládanie BALBOA

Panel BALBOA podporuje všetky funkcie vo vani, od spustenia čerpadiel, ozonizácie, osvetlenia až po ohrievač. Je to spoločnosť z USA, ktorá vyrába najkvalitnejšie diely pre vane SPA vrátane ovládača, ktorý je úplne bezporuchový a odolný voči vandalom. Regulátor má dva nezávislé režimy ohrevu vody, to znamená, že teplotu vody môžete ľahko upravovať v závislosti od svojich potrieb. Po naprogramovaní príslušného filtračného cyklu spustí obehové čerpadlo, ktoré prechádza vodou cez filtre a dezinfikuje ju.

Naše vane sú vybavené prietokovým ohrievačom vody s výkonom 3000 W. Vďaka nemu môžete teplotu vody nielen zvýšiť, ale aj udržať na konštantnej vysokej úrovni. Ohrievač je nepostrádateľným zariadením pri použití SPA.

Konštrukcia je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Celá vaňa je založená na stabilnom nerezovom ráme, vďaka ktorému má vaňa pevnú a odolnú podpernú základňu, ktorá je pri väčších vaniach veľmi dôležitá. Hmotnosť takýchto kúpeľov od 250 kg do dokonca 1 500 kg v bazénoch a navyše vrátane hmotnosti vody a ľudí existuje aj relatívne veľká hmotnosť, ktorá vyžaduje pevnú oporu, a preto je dobrý dizajn vane taký rozhodujúce.

Vedľa obehového čerpadla a ohrievača sú nainštalované dva guľové ventily, ktoré v prípade poruchy danej časti je možné vypnúť a vymeniť bez nutnosti vypúšťania vody z vane.

Rozdeľovače a čerpadlá majú ďalšie potrubia, ktoré sú pripojené k odtoku. Pri vypúšťaní vody z vane voda klesá zo všetkých potrubí gravitáciou a čerpadlami bez toho, aby ste museli čerpadlá vyfukovať a rozoberať.

Generátor ozónu  je špeciálny program, ktorý sterilizuje vodu tak, aby bola vaňa aj voda čistá. Je to nový a rýchly spôsob odstránenia baktérií, rias a pod., Vodu nie je potrebné meniť ani do 6 mesiacov.

Do kúpeľov SPA je možné nainštalovať UV lampu na úpravu vody. Ako sterilizátory odstraňujú z kvapaliny škodlivé látky a eliminujú vírusy a baktérie. Vďaka ich použitiu môžete získať výnimočne čistú vodu. Vlastnosti UV žiaroviek pre vodu ich robia použiteľnými všade tam, kde je potrebné použiť čistú kvapalinu. Výsledkom kombinácie žiarovky s generátorom ozónu je systém, ktorý nevyžaduje používanie chemikálií na udržanie čistej vody v SPA.

Spodok je vyrobený z polyméru a je úplne odliaty. Doska je na druhej strane navrhnutá tak, aby poskytovala izoláciu od zeme, vlhkosti a poveternostných podmienok. Dno, plášť a úplná izolácia vytvárajú niečo ako termosku, odvod tepla trvá veľmi dlho, čo má za následok nízku spotrebu elektrickej energie.

Schody

Pre vane, ktoré neboli umiestnené vo výklenku, je možné dokúpiť schody vo farbe krytu. Sú vyrobené z rovnakého materiálu ako puzdro.

Tepelné pokrytie

Ku každej vani SPA máme termokryt vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Kryt dopĺňa vaňu, ktorá ju zatvára a nespôsobuje tepelné straty do atmosféry.

Kompletná izolácia vaní SPA je  vyrobená z polyuretánovej peny, celé umývadlo vane je pokryté hrúbkou asi 15 mm až 30 mm, plášť a dno sú asi 10 mm až 15 mm, čo zabraňuje tepelným stratám, vďaka čomu je výkon spotreba ohrievača je obmedzená.

Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitného plastu odolného voči poveternostným vplyvom. Slnečné svetlo nemení farbu krytu. Máme inú škálu farieb, ktoré je možné vybrať z dostupnej šablóny.

Izolačné normy pre vonkajšie vane MAZUR SPA:

 • Izolácia umývadla z polyuretánovej peny má hrúbku približne 15 až 30 mm.
 • Rám krytu je vyrobený z dreva a samotný plášť je vyrobený z vysoko kvalitného plastu (hrúbka plášťových prvkov je 30 mm)
 • Celé puzdro so spodkom je izolované polyuretánovou penou s hrúbkou asi 10-15 mm.

Tepelný obraz zhotovený v zime pri teplote asi -6 o C. Vaňa je zaliata vodou, pripravená na použitie, vonkajšia teplota plášťa a krytu je asi 0 o C. Dokazuje nízke tepelné straty.

Čerpadlá a ohrievač dodávajú vani teplo a znižujú množstvo tepla vydávaného umývadlom, čo znižuje spotrebu elektrickej energie.

Izolácia dna vane polyuretánovou penou je účinnejšia a dodáva atmosfére menej tepla ako pena s tepelnoizolačnou fóliou, ktorú má k dispozícii konkurencia. Pena s tepelnoizolačnou fóliou nevyplní všetky medzery, ako v prípade polyuretánovej peny, ktorá tesne zaplní každý voľný priestor, vďaka čomu teplo vody z umývadla neunikne.

SPA svetlo

Ako jediná spoločnosť na trhu ponúkame vo svojich vaniach zväzky optických vlákien a podvodné osvetlenie v 7 rôznych farbách. Pokiaľ ide o kvalitu, optické vlákna sú rozhodne lepšie ako LED svetlo, sú úplne bezchybné a svietia jasnejším svetlom. Tieto svetlá sú dokonalým riešením pre úžasný zážitok a pri kúpaní navodia správnu atmosféru. Naše osvetlenie plynule mení farby alebo je možné zachovať akúkoľvek farbu, čo vám prinesie ešte väčšiu radosť z vírivky. Typy farieb: červená, modrá, žltá, zelená, oranžová, fialová a biela.

Farebná terapia  je netradičná metóda liečby, ktorá vystavuje zrakový vnem danej osoby príslušným farbám, ktoré upokojujú, uvoľňujú alebo stimulujú. Keď ste obklopení rôznymi farbami, môžete mať viac energie a optimizmu.

Dodatočná možnosť MicroSilk

MicroSilk ® je zariadenie, ktoré nasýti vodu mikrobublinkami. Systém funguje nasledovne: obehové čerpadlo nasaje vodu a zmieša sa so vzduchom, potom rozloží molekuly kyslíka na mikrobublinky, ktoré preniknú hlboko do pokožky a odstránia odumretú pokožku. Keď je MicroSilk® zapnutý, voda zbelie, ako „mlieko“. Omladzovaciu funkciu pokožky zaisťujú mikrobublinky, ktoré vďaka svojim vlastnostiam zanechávajú pokožku hladkú ako hodváb. Čerpadlo MicroSilk® sa ovláda samostatným tlačidlom. Túto funkciu je možné prispôsobiť akejkoľvek kúpeli SPA. V cene je zahrnuté vyššie uvedené zariadenie + inštalácia. Keď je perličkový kúpeľ aktívny, nemôžete zapnúť vodnú ani vzduchovú masáž.

POPIS PRODUKTU:

 • Rozmer: 2200 mm × 2200 mm × 930 mm
 • Počet miest na sedenie: 4 osoby (2 sediaci 2 ležiaci)
 • Povlak: akryl - USA
 • Napájanie: 380 V / 50 Hz
 • Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele:
 • opierky hlavy: 4 ks
 • Rám z nehrdzavejúcej ocele: 1 ks.
 • Vodné trysky: 103 položiek vrátane:
 • 2HP / 1,5kW vodné čerpadlo: 3 položky
 • 1HP / 0,7kW obehové čerpadlo: 1 položka
 • Vzduchové trysky: 12 položiek
 • 0,7kW vzduchové čerpadlo: 1 položka
 • Fontánové čerpadlo 0,35 HP: 1 ks
 • Prevzdušňovacie ventily: 5 ks Easy-Flow Air Venturi
 • Vodopád: 1 ks
 • Vypúšťací ventil: 1 ks
 • Sací ventil: 4 ks
 • Kábel z optických vlákien: 26 ks (7 druhov farieb)
 • SPA svetlá: 1 ks (7 druhov farieb)
 • Generátor ozónu: áno
 • 3 KW ohrievač: 1 ks
 • Filtračná vložka: 2 ks
 • Ovládací panel Balboa
 
Parametre
VýrobcaM-Spa
Rozmer220 x 220 cm
Výška93 cm
Tvarštvorec
Záruka2 roky
Počet miest4
Napájanie380 V/50 Hz
Počet trysiek103
Tovar zaradený v kategóriách
Spolupracujeme s:
aquatek
arttec
besco
corsan
grohe
hydrosan
kerra
laveo
massi
mereo
omnires
radaway
 

Na vašom názore záleží

Facebook

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Pricemania.sk – Porovnanie cien

Platobné metódy: 

 apple pay  maestro  visa

Kontakt
Andrej Liktor - zákaznícky servis
Po - Pia: 8:00-16:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.